רועי חוסידי

את חברת אותנטי ואת ברק הכרתי דרך קולגה ותיק שהמליץ לי להזמין אותם לכנס אותו ערך השר (שר החינוך) בכנס השתתפו למעלה מ 1000 אנשים ולא היה מקום לטעויות, הייתי צריך מקצוענים שאדע שאני הולך איתם על בטוח. ברק וצוותו ענו על כל הציפיות ואפילו מעבר לכך. בערב הכנס אחרי שכל הציוד עמד מוכן לעבודה ביקשנו לבצע שינוי משמעותי ולהוסיף ציוד שלא נכלל במפרט המקורי גם כאן לא התאכזבנו כל הציוד הגיע למקום במהירות והורכב. כשהשר הגיע הוא קיבל שירות מקצועי מהיר וענייני. מבחינתי הכנס הסתיים ב 100 % הצלחה... אכן סופו של הכנס אך העבודה של משרדנו (משרד החינוך) עם ברק רק התחילה.

מיכל כדריה

באירועים בהפקתי נוכחים אנשי ממשל מכובדים, חשוב מאוד כל נושא הזמנים, עמידה במפרטים וצליל נקי ללא רעשי רקע. עוד חשוב שאנשי הסאונד באירוע יתנו שירות אדיב ומהיר למכובדים שמגיעים לאירוע. ברק וצוות אותנטי מלווים אותי כבר שנים בכל אירוע ובכל מקום בארץ מהצפון עד הדרום, באירועים קטנים וגדולים. תמיד אני מקבלת מחמאות על חברת ההגברה שבחרתי.

גלעד ויטל

מוזיקאי, זמר (שוטי הנבואה, חלום של כל גבר)
ברק הוא אחלה גבר, נותן בראש, נותן סאונד מעולה, יש לו סבלנות של ברזל בשבילנו, תמיד מחייך ומגיע עם הציוד הכי טוב!

אלי האן

אני מפיק אירועים, כנסים וטיולים כבר יותר מ 30 שנה ועובד עם ברק ב 10 השנים האחרונות, מעבר לאירועים השוטפים בהם הוא נותן לי את המענה על הצד הטוב ביותר אני יודע שאם יש אתגר מיוחד הדורש פתרון ברק הוא האדם עם העומק המקצועי הנדרש לבצע את האירוע - באופן הטוב ביותר !

לירון טהר

אצלנו בתנועת הנוער העובד והלומד (ובתנועת דרור ישראל) כולם מכירים את אותנטי. חברת אותנטי מבצעת עבורנו הגברה ותאורה בכל סדר גודל החל מאירוע קטן לקן בודד דרך אירועים גדולים (800-1000 איש) ועד מופע השנה בכיכר המדינה בתל אביב (כ 2500 בני נוער בכיכר) ברצוני להביע את שביעות רצוננו ורגשות האמון העמוקים שאנו רוכשים לחברת אותנטי ולהמליץ לכל המעוניין לקבל שירותי הגברה באיכות גבוהה לפנות לחברה.

יוסי מזרחי

חברתנו (החברה להגנת הטבע) מזמינה אירועים רבים בשטח בתנאים ונגישות לא שגרתיים. צוות אותנטי מקצועי ובעל פתרונות יצירתיים תמיד מצליח להוציא את כולנו מרוצים ! ברק היקר, אני כותב לך כאן את הדברים כדי שכל אדם הזקוק לשירותים אותם אתה מספק ידע לא רק כמה מקצועי ומדויק אתה וכל צוות אותנטי, אלא גם יבין שזה כלום לעומת הגישה הנדיבה והיחס האנושי שאני (וכל צוות החברה) מקבל ממך במשך 12 השנים האחרונות! לחיי 12 השנים הבאות - לפחות.

חנה שימרינסקי

את אותנטי הכרתי דרך מרכז האירועים וכנסים וואהל סנטר שם המליצו עליהם. בשל ההצלחה שנחלנו איתה אותנטי היא ספקית הבית שלנו בחברת ניאופרם על כל עובדיה וחברות הבת שלה (שמונה במספר). צוות אותנטי מספק מענה לצורכי הקרנה, הגברה ותאורה בכנסי החברה ובאירועי רווחה גדולים לעובדים, גם כנסים קטנים ל 100-150 איש, גם מופעים עם אומנים ידועים לכל 900 העובדים בחברה וגם כל מה שבניהם. מומלץ בחום.

אבי זוהר

חברת טללים
אותנטי זה כמו שצריך, זמן זה זמן, מפרט זה מפרט. מדוייק בלי קישקושים ובלי תרוצים. רוצים תעודת ביטוח לאירוע מוצלח? יש לזה שם - אותנטי.

ניר מירצקי

עמותת GameIS עורכת עשרות אירועים בשנה ובראשם כנס בין לאומי לאנשי המקצוע מתעשיית פיתוח המשחקים הדיגיטליים. אל הכנסים שלנו מגיעים אנשי מפתח ומנהלים בכירים מכל העולם. צוות אותנטי הינו בעל יכולת מרשימה בתחום ההגברה, התאורה והמקרנים ומספק את כל צרכינו במקצועיות. בכנס השנתי האחרון נהננו מפריסה באולם מליאה גדול המיועד ל 1000 מוזמנים! ובנוסף עוד 5 מוקדי הגברה, תאורה והקרנה נוספים ברמה גבוהה. בנוסף קיבלנו גם הקלטות אודיו איכותיות של כל ההרצאות בכנס. חשוב לנו להדגיש את הרמה האנושית של אנשי החברה והציוד שנראה, תפקד ונשמע מצוין, אנו ממליצים בחום על חברת אותנטי בכל מה שקשור לשירותי הגברה, תאורה ומסכים לאירועים.

 


גם אתם יכולים להופיע בעמוד הזה

הייתם באירוע איתנו ואתם נרגשים מהחוויה הבלתי נשכחת? נהדר, לחצו על הכפתור למטה ושלחו לנו את החוויה שלכם ואנו נעלה אותה לאתר :)